חברת ניהול נכסים בארהב

חברת ניהול נכסים בארהב

ניו יורק

האם כדאי להיעזר בחברת ניהול נכסים בארה"ב?

רכישת נכס מניב בארה"ב, דורשת לא מעט פעולות וניהול גם לאחר רכישתו. ברור הוא שהמגמה המרכזית ברכישה לו, היא לא לעשות רילוקיישן לשם. ישראלים רבים הרוכשים נכסים בארה"ב מתכננים להשכיר אותם לאחרים ולהפוך אותם למקור להכנסה נוספת. יפה מאוד יש לומר. אם כך האם אדם שהשקיע כסף ורכש נכס כזה בארה"ב, יתחיל לטוס לשם הלוך וחזור כדי לשפץ את הנכס, למצוא שוכר, לחתום על חוזה. יטפל בתיקונים השונים אם יש צורך, יעקוב אחר שמירת הנכס ע"י השוכרים ועוד.

זה איננו המצב המתקיים. בדרך כלל כל בעל נכס בארה"ב שאינו מתגורר, בה, שוכר את שירותיה של  חברת ניהול נכסים בארה"ב, וכאשר מדובר בבעל נכס ישראלי וחברת ניהול נכסים ישראלית, אין בטוח ואמין מזה.

מהו תפקידה חברת ניהול נכסים בארה"ב?

חברת ניהול נכסים בארה"ב, עובדת מול המשקיעים בנכסים שם ברמת הניהול, התחזוקה והשמירה על ערכו של הנכס. הדבר מתבצע באופן כזה שבעלי הנכסים מעבירים לידי חברת הניהול, ייפוי כוח וזו פועלת במקום ושמם ועל דעתם. היא מתערבת ברמות שונות של ניהול הנכס, החל ממהשכרה שלו ועד הניהול והתחזוקה השוטפים שלו.

ראשית היא תדאג לאתר שוכרים טובים ואמינים, אשר יוכיחו לה את יכולת התשלומים שלהם. בהמשך היא תערוך עמם את הסכם השכירות במחיר אותו מבקש בעל הנכס. כל חודש היא תדאג תקבל את דמי השכירות, תפקיד אותם לחשבון הבנק של בעלי הנכס ותפיק עבורו דו"חות חודשיים של הכנסות מהשכירות.

מה יעשה בעל בית ישראלי עם שוכר אמריקאי שלא משלם?

אם הפכתם להיות בעלי נכס בארה"ב, כל מה שאתם בעצם רוצים זה להרוויח מהנכס שלכם. כיצד תוכלו לדאוג לכך, אם לא תשכרו את שירותיה של חברת ניהול נכסים, שתמצא את השוכרים המתאימים והאמינים שלא "ייעלמו" לכם יום אחד כאילו בלעה אותם אדמת אמריקה.

בשלב הראשון חברת ניהול הנכסים אותה שכרתם, תסמן את המועמדים ותחתום על חוזה שכירות מול מי שנראה לה הכי אמין והכי ישר. מי שהוכיח יכולת השתכרות ולכן גם ישלם לה כל חודש את דמי השכירות בלי שום בעיה.

אבל דברים קורים בעולמנו ולא רק בישראל, גם בארה"ב. אם למשל השוכרים הטובים ששכרתם נקלעו למצוקה כלכלית כלשהי. התחילו לזייף בתשלומים ואתם הגעתם למסקנה שאין ברירה, אלא לפנות אותם מהנכס ולהשכירו לאחרים. כיצד תוכלו לעשות זאת אם אתם גרים בארץ? התשובה היא שלא תוכלו לעשות זאת ללא חברת ניהול שמטפלת לכם בנכס בהתחלה ועד הסוף המסוים הזה, והיא זו שתיקח על עצמה גם את פינוי השוכרים חלילה במצב שהם הפכו לחדלי פירעון. היא זו שתפעל להוציא צו פינוי כחוק ולפנות אותם מהמושכר.

גולשים שהגיעו לעמוד זה הביעו עניין גם בהשקעות נדל"ן בחול

חברת ניהול נכסים שומרת על ערך הנכס שלכם

נכס נדל"ן מניב חשוב שישמור על הערך שלו כל הזמן. זה אומר שאם מדובר בדירה המושכרת כל הזמן, והשוכרים שלה גם מתחלפים מדי תקופה, כל אחד מהם בוודאי השאיר שם קצת בלאי. משהו התקלקל, הדירה כבר  לא נראית כל כך טוב ובדיוק בנישה הזו נכנסת חברת ניהול נכסים. היא דואגת לשלוח אנשי מקצוע לדירה שיתקנו כל דבר מוזנח, או כזה שיתקלקל בה. היא תחליף אביזרי אינסטלציה אם יש צורך, יתבצעו תיקונים במערכות הבית כמו חשמל ועוד. כדי שזה יהיה כמו חדש, מחכה לשוכרים הבאים שלו.

וכל זה יקרה, כשאתם לא עולים על מטוס בכלל… מישהו אחר עובד בשבילכם.

לחצו כאן לפרטים נוספים אודות השקעות נדלן בארצות הברית

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל

טיפים נוספים​