מיסוי נדל"ן בארה"ב, איך זה עובד?

מיסוי נדל"ן בארה"ב, איך זה עובד?

מיסוי נדלן בארהב

ארצות הברית מזה כמאה שנה היא הכלכלה הגדולה בעולם והחזקה ביותר. אולי במונחי תל"ג שנתיים סין בדרך לעקוף אותה אך בהכנסה לנפש סין לא משתווה אל ארצות הברית ולא נראה כי זה עתיד להשתנות בעשור הקרוב. בגלל שארצות הברית היא כלכלה כל כך חזקה אנחנו יכולים לראות כי ההזדמנויות בה הן הרבה יותר מעניינות מאשר בכל ארץ אחרת כאשר ההזדמנויות הכלכליות המעניינות ביותר הן ללא ספק בתחום הנדל"ן.

אך כל מי שרוצה להשקיע בנדל"ן בארה"ב חייב להכיר לעומק את הנושא של מיסוי נדל"ן בארה"ב ולדעת איך זה עובד מכיוון שפעמים רבות המיסוי ישפיע על השאלה האם כדאי לקנות את הנכס או לא.

מדוע יש הבדלים כל כך גדולים בין השווקים השונים בארה"ב?

עליכם להבין כי הנושא של מיסוי נדל"ן בארה"ב הוא מורכב ומסובך ולכן לא ניתן להגיד לכם כלל אחד אשר לפיו יש ללכת. קודם כל יש מיסים פדארליים אשר יש לקחת בחשבון, אך יש גם המון מיסים מדינתיים ומיסים עירוניים אשר אנו צריכים לשלם בעת הקנייה או באופן חודשי.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי יש הבדלים גדולים בין האזורים בארצות הברית כאשר לא ניתן להשוות בין יוסטון, טנסי, ניו יורק או לוס אנג'לס. גם בתוך המדינות יש הבדלים כאשר באוקלנד יהיו מיסים שונים וסקרמנטו יהיו מיסים שונים וזהו משהו שאנו חייבים להבין לפני כל קנייה של נכס.

דירות בארה"ב

מדוע לא כדאי לקנות נכס בארה"ב ללא ליווי משפטי?

לאחר שהבנתם כי הנושא של מיסוי נדל"ן בארה"ב הוא סבוך אתם חייבים להבין כי לא כדאי לכם לקנות נכס בארצות הברית ללא עזרה של עורך דין צמוד. ברגע שתפנו אל עורך דין הוא יסייע לכם בצורה הרבה יותר טובה ויבטיח כי תדעו בדיוק כמה אתם אמורים לשלם על הנכס שלכם.

כך תדעו האם העסקה כדאית לכם או שמא כדאי ללכת ולחפש אחר עסקה אחרת אשר תהיה יותר משתלמת ויותר טובה ותניב לכם תשואה יותר גבוה גם לאור המס אשר תשלמו עליה בסופו של יום.

מדוע כדאי לפנות אל עורך דין ישראלי המתמחה בנדל"ן אמריקאי?

עליכם להבין שכאשר אתם פונים אל עורך דין לא כדאי לכם לפנות אל עורך דין אמריקאי אלא כדאי לפנות אל עורך דין ישראלי המתמחה בשוק האמריקאי. עליכם להבין כי עורך דין ישראלי משלב בין שני העולמות. מחד הוא מכיר את השוק האמריקאי בצורה טובה והוא ייעץ לכם בצורה מושלמת בנושא המס.

מנגד עורך דין ישראלי מכיר את המנטליות הישראלית ולא רק זאת אלא שהוא יהיה זמין אליכם במשך כל היממה וזה יאפשר לכם להיות חשופים לכל המידע בזמן אמת וזהו יתרון אדיר. על כן עדיף בהרבה לפנות אל עורך דין ישראלי המומחה לנדל"ן אמריקאי ולא לעורך דין אמריקאי אשר לא מבין את הישראלים.

מה קורה למי שעובר על חוקי המס הארצות הברית?

אז מדוע חוקי המס על נדל"ן בארצות הברית כל כך צריכים לעניין אותנו? מדוע השאלה מיסוי נדל"ן בארה"ב, איך זה עובד? היא כל כך קריטית עד שאנו מקדישים לה מאמר שלם. אם כן אתם צריכים להבין כי פעמים רבות עניין המיסוי ישפיע על השאלה האם כדאי לכם לקנות את הנכס או לא.

דירות בארה"ב

אך האמת היא שיש כאן דבר הרבה יותר משמעותי שאנו צריכים לקחת בחשבון והוא שאם נעבור על חוקי המס בארצות הברית בין אם אנחנו אזרחים אמריקאים ובין אם לא אנחנו צפויים לקנסות כבדים ואף לעונש מאסר ולכן כדאי תמיד לשלם את המס בארצות הברית ולא להסתכן בנושא זה.

האם חוקי המס הם החוקים היחידים שאני צריך לקחת בחשבון בעת קניית נכס בארה"ב?

לאחר שענינו על השאלה מיסוי נדל"ן בארה"ב, איך זה עובד? אנחנו חייבים לציין כי חוקי המס הם לא הדבר היחיד שאתם צריכים לקחת בחשבון. עליכם להבין כי בערים רבות בארצות הברית יש חוקים אשר מגנים על הדיירים ואשר מחייבים את בעלי הדירות לתת סטנדרט מסוים לדיירים.

זה אומר כי אתם צריכים להכיר לא רק את חוקי המס אלא גם החוקים העירוניים אשר קובעים מה אתם צריכים לתת לדיירים ומה לא. פעמים רבות אתם תגלו כי אתם צריכים להשקיע הרבה מאוד בשיפוץ הדירה וזה הופך את כל הקנייה להרבה פחות משתלמת וזהו משהו שאתם חייבים לחשוב עליו לעומק ולקחת אותו בחשבון.

מדוע נכס בארה"ב עדיף על נכס בארץ?

עליכם להבין כי ארצות הברית זה שוק הרבה יותר גדול מאשר בארץ ועל כן ההזדמנויות להרוויח בו הם עצומות. על כן השקעה בארצות הברית בנדל"ן היא הצעד החכם ביותר שאתם יכולים לעשות ואין ספק כי זה צעד אשר יניב לכם תשואה עצומה אם תבצעו אותו בחכמה ותוך בדיקה מעמיקה של השוק ולא תתפתו להצעות לא איכותיות.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל

טיפים נוספים​