נדל"ן בקליבלנד, מה כל כך מיוחד בה?

נדל"ן בקליבלנד, מה כל כך מיוחד בה?

נדל

במשך עשורים רבים האמינו תושבי קליבלנד כי רובצת עליהם קללה נוראית ולפיה אף קבוצת ספורט בעיר לא תזכה מעולם באליפות. כל זה השתנה דרמטית עם הזכייה של הקלילנד קאבלירס באליפות ה-NBA עם המגה כוכב לברון ג'יימס אשר גדל באקרון השכנה ואשר עשה הכול בכדי לשבור את הקללה הנוראית.

אך עליכם לדעת כי קליבלנד הייתה עוד לפני כן שם דבר בציבור האמריקאית והיא נחשבת לאחת הערים המבוססות והחזקות ביותר לא רק במדינת אוהיו שם היא שוכנת אלא בכלל בכל ארצות הברית. בגלל שקליבלנד מושכת כל כך הרבה אוכלוסייה חזקה אזי יש הזדמנויות השקעה בנדל"ן בחול שאין באף מקום אחר בארצות הברית ובגלל זה כדאי להכיר את השוק הזה.

שימו לב למיקום הנכס בקליבלנד

נדל"ן בקליבלנד

עליכם להבין כי בקליבלנד יש אוכלוסייה מאוד חזקה אך הנכסים בה עוד לא מיצו את הפוטנציאל שלהם ויש סבירות גבוהה שהם ימשיכו לטפס ולטפס. על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי על אף העובדה כי קליבלנד היא עיר כל כך חזקה עדיין לא כל נכס יניב לכם את התשואה המקווה.

אתם צריכים להבין שעליכם לשים לב טוב טוב איזה נכס אתם קונים ולבחון ולחקור על הנכס הזה כמה שיותר. מי שקונה נכס בשלוף ולא מבצע מחקר עליו יתאכזב עמוקות ויכול להיקלע לקושי אדיר וזהו משהו שאתם חייבים לקחת בחשבון לפני כל החלטה והחלטה שלכם.

אל תקנו נכס מבלי לבחון את התכניות העתידיות בסביבת הנכס

פעמים רבות כאשר אדם לא מנוסה בא לקנות נכס נדל"ני בקליבלנד או בכל מקום אחר הוא בוחן לעומק את הנכס אך הוא לא בוחן נושאים אחרים חשובים לא פחות. עליכם להבין כי כאשר אתם קונים נכס אתם צריכים לבחון לא רק את הנכס עצמו אלא גם את הסביבה שלו.

עליכם לבחון האם הנכס קרוב למרכזי תעסוקה, האם הנכס קרוב לבתי ספר, לחנויות ולעוד מרכזים חשובים מכיוון שיש לכך השפעה אדירה על השאלה האם תצליחו להשכיר את הנכס והאם שוכרים ירצו לשכור אותו או לא. על כן אתם צריכים להבין כי לא די לבחון את הנכס אלא יש גם לבחון את הסביבה שלו.

האם כדאי לקנות נכס ולשפץ אותו?

אין ספק שכאשר אנחנו מדברים על קניית נדל"ן בקליבלנד הדבר הפשוט ביותר הוא לקנות נכס אשר נבנה לאחרונה ואשר הינו חדש מהנילונים. אך אתם צריכים להבין כי פעמים רבות לא פחות משתלם זה לקנות נכס בזול ולשפץ אותו מאפס.

עם זאת, אנחנו חייבים לציין כי האופציה הזאת לא מתאימה לכולם ובשביל לבצע אותה בהצלחה אתם צריכים להיות מומחים לבנייה וזאת בכדי להבין האם משתלם לקנות את הנכס ואיזה שיפוץ תצטרכו לעשות לו וכמה תשואה תקבלו על הנכס לאחר שתשפצו אותו. לכן אם אין לכם ניסיון בשיפוצים ובבניה עליכם לבחור באופציה הראשונה של קניית נכס שאינו זקוק לשיפוץ.

מדוע לא כדאי לקנות נכס לבד?

ישראלי הבא לקנות נכס בישראל לא ייקלע לקושי וזאת בגלל שהוא מכיר את התרבות הישראלית, את החברה הישראלית, את החוקים בישראל ועוד ועוד פרמטרים אשר הכרחיים להצלחתו. אך ישראלי אשר מחפש אחר נדל"ן בקליבלנד ייקלע לקושי עצום וזאת בגלל שהוא לא מכיר את המנטליות האמריקאית וחשוב מכך הוא לא מכיר את החוקים בקליבלנד או בארצות הברית.

לכן העצה הכי טובה שאנו יכולים לתת לישראלי אשר רוצה לרכוש נכס בקליבלנד היא לא לעשות זאת לבד אלא לפנות אל חברה המתמחה בכך אשר תלווה אותו בכל ההליך ואשר תבטיח כי הוא ירכוש נכס איכותי וטוב אשר יניב לו תשואה גבוהה ולא יהיה חתול בשק שיגרום לו להפסדים כספיים גדולים.

האם כדאי לקנות נכס בסביבה של קלבילנד?

אתם צריכים להבין כי קליבלנד היא הלב הפועם של אזור גדול באוהיו והיא מוקפת בערים רבים מסביבה. על כן עולה השאלה לא רק האם לקנות נכס בקליבלנד אלא האם כדאי לרכוש גם נכס בערים הקרובות אליה? אם כן אין ספק כי גם בסביבה של קליבלנד יש הרבה מאוד אופציות מעניינות אך גם כאן אתם צריכים לנהוג בחכמה בכל נכס שאתם רוצים לקנות.

על רקע זה אנחנו חייבים לציין כי כדאי לכם לשקול ולקנות נכס רק עם עזרה מקצועית ורק לאחר שביצעתם מחקר מקיף בנושא וזאת בכדי להבטיח כי תקנו את הנכס הטוב ביותר.

מדוע כדאי לקנות נכס בקליבלנד או בסביבה רק עם חברה ישראלית?

אם אתם מחליטים לפנות אל עזרה מקצועית ברכישת נכס בקלילבנד או בסביבה עליכם לקחת בחשבון כי כדאי לכם להיעזר אך ורק בחברה ישראלית מכיוון שהיא מכירה את הן השוק האמרקיאי והן את הלקוח הישראלי בצורה הטובה ביותר וזהו יתרון עצום שאי אפשר להתעלם ממנו ומשהו שאנו חייבים לחשוב עליו לעומק.

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל

טיפים נוספים​