לאתר הזדמנות להשקעה טובה בחו"ל

לאתר הזדמנות להשקעה טובה בחו"ל

לאתר הזדמנות להשקעה

ישראלים רבים רוצים היום להשקיע בחו"ל והם לא היחידים. זהו טרנד עולמי של משקיעים זרים המשקיעים היום בנכסים במקומות שונים בעולם. אבל כיצד יודעים על נכסים כאלה? מי מפרסם אותם והיכן, ולמה אתם חייבים חברת ניהול נכסים שתאתר לכם אחד כזה שיעשה לכם שקט כלכלי לכל החיים.

בארה"ב אם תציצו בנדל"ן המוצע למכירה, תגלו שיש המון אפשרויות לרכישת נכס. יש פרויקטים שונים במקומות שונים. חברה אחת בונה בניין גדול של דירות להשכרה, אחרת משווקת קרקעות לבנייה. אחת פועלת כקבוצת רכישה של בתים צמודי קרקע, ואחרת מקימה שכונת מגורים.

כל אחת פועלת במדינה אחרת, ואתה הישראלי שרוצה להשקיע בארה"ב, לא יודע מה כדאי? אצל מי? איפה להשקיע, מה הכי כדאי? איזה אזור יותר מבוקש? האם המחיר כדאי? האם יש תכניות פיתוח נוספות באזור הזה ועוד. בהחלט כל המידע שהיית רוצה לקבל אם היית רוכש נכס להשקעה ברעננה או בחדרה. אבל זה באמריקה? אז איך עושים את זה?

נכס בחו"ל רוכשים רק באמצעות חברת ניהול

חברת ניהול שמנהלת נכסים בארה"ב היא הכתובת שלכם לרכישת נכס בחו"ל. היא מצויה בעניינים, כמו שכל חברת ניהול בארץ מצויה בענייני הארץ. חברה כזו מקבלת מידע על כל פרויקט, בוחנת אותו ביסודיות ולעומק. חוקרת על החברה היזמית. מיהי? מהי? והאם יש לה תיקים בהוצאה לפועל? למשל. האם היא כבר הקימה פרויקטים ועמדה בהם מכל הבחינות. איזה שם יש לה בשוק הנדל"ן באמריקה והאם אפשר לסמוך עליה.

בנוסף מבינה וגם מסוגלת חברת ניהול לנכסים בארה"ב, לקבל מידע על כל פרויקט. מה מתוכנן? איפה, כמה זה יעלה ואף לבקר במקום. היא זו שגם תבקר באתר הבנייה אחרי שאתם השקעתם בנכס בהמלצה שלה, והיא תמשיך ללוות אתכם עד שהפרויקט יושלם, עד שהנכס שלכם יעמוד על הרגליים, ועד שהשוכרים שלכם יתחילו להפקיד לכם את הכסף בבנק.

מלבד זאת חברת ניהול שנוכחת במפת הנדל"ן בארה"ב, יודעת להעריך מתי מדובר בפרויקט כדאי ומתי מדובר בגחמה שתסתיים רע. גם בארץ יש לא מעט מבני נדל"ן שהושקעו בהם מיליונים והם עומדים שוממים כמו עץ במדבר סהרה. אז כמובן שגם בערך הנכסים חייבים להבין.

סוגי ההשקעות בנכסים בארה"ב?

מה שבונים בארה"ב לא בונים בארץ. שם יש חשיבה אחרת לגמרי על מיזמים של נדל"ן ואלה סוגי הנכסים שם:

מולטי פמילי – קומפלקס של יחידות דיור או דירות. כל משקיע יקבל אחוז בחברה לפי החלק היחסי של ההשקעה שלו. בדרך כלל השתתפות בפרויקט כזה היא דרך חברת השקעות ולמשקיע אין בעלות על דירה מסוימת או יחידות בפרויקט.

רכישת קרקעות לבניה – המשקיע ירכוש חלקת אדמה, שיש לגביה אישורי בניה. הקבלן או היזם ימכרו את הנכסים והמשקיע יקבל את חלקו, כפי שהוסכם ונחתם בחוזה כתוב.

קבוצת רכישה – זוהי קבוצה של משקיעים, אשר יוזמת יחד מול יזם או קבלן הקמת נכס. יש בזה פיזור סיכון כיוון שכולם משקיעים בפרויקט.

סינגל פמילי – השקעה בבית פרטי עם גינה וחניה, כמו שיש באזורים רבים בכל מדינות אמריקה.

לחצו על הקישור >> השקעות נדלן בארה"ב על מנת לחזור לעמוד הראשי

שיתוף ב facebook
פייסבוק
שיתוף ב google
גוגל+
שיתוף ב twitter
טוויטר
שיתוף ב linkedin
לינקדאין
שיתוף ב whatsapp
וואטסאפ
שיתוף ב email
אימייל

טיפים נוספים​