מודל ההשקעה שלנו

3 כללי מפתח מרכזיים:

הון עצמי נמוך

נכסים עובדים ומושכרים

מחיר מתחת לשוק - Below Market

שלב 1

איתור נכס מתאים

לאחר בדיקה מוקפדת שבה אנו בוחנים את האיזור, את האוכלוסיה, את מצב הנכס, את היסטוריית התפוסה שלו, את אופן רישום הנכס, את המחירים של האיזור ואת המחירים של היסטוריית הנכס אנו מחליטים האם לבצע רכישה, ב-80% מהמקרים אנחנו אומרים לא על מנת שבאמת נוכל להביא למדף נכסים איכותיים, מה שגורם לעיתים לרשימת המתנה עבור המשקיעים. אסטרטגית ההשקעה שלנו מרכזת את מירב הנכסים בנכסים קלאס B ומעלה , על מנת להקטין את סיכון השוכרים על אופק ההשקעה , כמו גם רכישת נכסים בתפוסה גבוהה מ75% על מנת להקטין את סיכון ההשקעה במועד הרכישה.

שלב 2

גיבוש שותפים​

לאחר איתור נכס מתאים, אנו מגבשים את קבוצת הרוכשים, חלקם כבר מגיע מרשימות ההמתנה שלנו, ושותפים נוספים באמצעות פגישות שאנו עורכים עם משקיעים פוטנציאלים, בהם אנו משקפים את כל הנתונים ומשם מתקדמים, לרוב, התהליך הזה ייקח סדר גודל של בין 30 ל-75 ימים.

שלב 3

עריכת חוזים​

לאחר גיבוש הקבוצה, אנו מבצעים חתימה על מערכת חוזים שמעגנת את זכויות וחובות הצדדים. מערכת החוזים כוללת התייחסות לכל מרכיבי ההשקעה לרבות איתור נכס, עלות השקעה ראשונית, ניהול שוטף, תחזוקה, העברת כספים, ביטחונות, נאמנות, שיפוץ נכס ואף מכירה עם עליית ערך.

שלב 4

השלמת הרכישה​

לאחר חתימת כלל הרוכש על החוזים אשר נעשים אצל משרד עורכי דין נאמן, אנו מבצעים את רכישת הנכס באמצעות חברת טייטל המבטחת את העסקה, ורק לאחר סיום הבדיקה, כספי המשקיעים עובר מעורך הדין הנאמן למוכר.

שלב 5

התקשרות מול הדיירים השוכרים​

צוות החברה שלנו מחוץ לישראל מבצע התקשרות ישירה עם הדיירים ומבצעים בדיקות לגבי כל שוכר מבחינת יכולות פיננסיות, היסטוריה, יציבות, מצב משפחתי וכדומה. מעבר לכך במידה ויש צורך אנו מבצעים שדרוגים לחוזי השכירות של הדיירים ומשמשים עבורם ככתובת לכל בעיה שצפה. אנו עובדים עם חברות הניהול המובילות בכל איזור איתם יש לנו מערכות יחסים ארוכות שנים רוויות ניסיון.

שלב 6

ניהול שוטף​

ניהול שוטף של הנכס תוך שקיפות מלאה וזמינות לכל שאלה או בקשה. שירותי הניהול של הנכס בארה"ב כוללים עבודה נכונה מול הדיירים, הרשויות בארה"ב והמשקיע בישראל.

שלב 7

העברת הכספים​

העברת הכספים לחשבון המשקיע באמצעות חשבונות נאמנות מאובטחים ללא כפל מס ובמועדים קבועים (לרוב, אחת לרבעון).

שלב 8

גיוס הון ויציאה לרכישה נוספת

כאן מגיעה נקודת המפנה הכי חשובה בעסקה ונכנס האלמנט שבאמת מייחד אותנו, לאחר 3 שנים נשתמש בעליות הערך של הנכס ונבצע ReFinance על הכסף שלכם באמצעות גיוס הון מבנקים, בדרך הזו נאפשר לכם להשיג מימון נוסף לרכישת נכס וכך, תוך 3 שנים, תוכלו להגיע למינוף כפול על ההון הראשוני ששמתם.

לקבלת מידע ולתיאום פגישה השאירו פרטים: